Україна готова дати відсіч Росії: "Нехай йдуть до чортової матері... ми готові набити морду", - Леонід Кравчук

Глава української делегації в ТКГ запевнив, що ніколи не визнає агресора посередником, чого так прагне Москва

Україна готова дати відсіч Росії, якщо держава-агресор вирішить реалізувати будь-які сценарії щодо нашої держави. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук. Уповноважений Зеленського зазначив, що наша країна вже не така, як сім років тому.

Об этом сообщает Антикор

"Нещодавно я чув заяву (міністра внутрішніх справ Арсена) Авакова. Він сказав, що у нас є на всі можливі сценарії, які може задіяти Росія, адекватні відповіді. Сьогодні Україна не така, яка була 5, 6, 7 років тому. Ми не хочемо цього, але готові набити морду тим, хто лізе до нас без наших запрошень", – підкреслив перший президент України.

Кравчук звернув увагу на те, що Москва часто змінює свою риторику про вихід з ситуації на Донбасі.

"Якщо ви послухаєте (президента Росії Володимира) Путіна, (міністра закордонних справ РФ Сергія) Лаврова, (прессекретаря російського президента Дмитра) Пєскова, (представника РФ в ТКГ Бориса) Гризлова, то в різний час вони говорять різне, а висновок один – вони там ні до чого, вони якісь спостерігачі, вони нам, бачте, допомагають вирішити питання якогось внутрішнього конфлікту. А ми їх просимо? Ми говоримо: йдіть геть до чортової матері", – сказав перший президент.

Глава делегації запевнив, що Україна ніколи не проситиме агресора допомагати вирішити питання з агресором.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/ukraina-hotova-daty-vidsich-rosii-nekhai-idut-do-chortovoi-materi-my-hotovi-nabyty-mordu--leonid-kravchuk-366869.html”