Засуджено чоловіка до 6 років 5 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна за збут наркотичних засобів (ФОТО)

За підтримання публічного обвинувачення Салтівською окружною прокуратурою м. Харкова Московський районний суд м. Харкова визнав винним 34-річного чоловіка за фактами збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 КК України) та призначив покарання у виді 6 років 5 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА

Як повідомив керівник окружної прокуратури Руслан Скуратович, досудовим розслідуванням встановлено, що 34-річний чоловік за заздалегідь налагодженою схемою продавав наркотичний засіб на території м. Харкова.
Так, під час чергового збуту наркотичної речовини, а саме при розкладці згортків, зловмисника було затримано у порядку ст. 208 КПК України та під час його особистого обшуку виявлено 29 згортків наркотичного засобу.
Вироком Московського районного суду м. Харкова від 08.06.2021особу визнано винною за ч. 2 ст. 307 КК України та призначено покарання у виді 6 років 5 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.
Довідково:
Вирок суду на даний час не набув чинності, триває строк апеляційного оскарження.
Пресслужба Харківської обласної прокуратури
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zasudzheno-cholovika-do-6-rokiv-5-misyacziv-pozbavlennya-voli-z-konfiskacziyeyu-majna-za-zbut-narkotychnyh-zasobiv-foto/”