ВАКС продовжив слідство у справі розтрати зерна Держрезерву

Антикорупційний суд задовольнив клопотання детектива Національного бюро про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні.
Вищий антикорупційний суд фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив до 12 серпня строк розслідування справи про заволодіння майном філії «Хлібна база» державного підприємства «Охтирський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України у Сумській області.

Об этом сообщает Редакция

Таке рішення 19 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Детектив НАБУ просив суд продовжити слідство у справі, оскільки наразі неможливо його завершити. За словами детектива, йому необхідно провезти ще низку слідчих дій. Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково і продовжив слідство до 12 серпня.

Як відомо, 22 листопада НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. директора філії «Хлібна база» Олегу Красноскутському. 24 листопада його відправили під цілодобовий домашній арешт. 9 грудня НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. майстра зміни елеватора філії «Хлібна база», а 16 грудня – в.о. начальника виробничо-технічної лабораторії цього ж підприємства.

Нагадаємо, за версією слідства, у листопаді в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву.

Водночас 18-19 листопада детективи НАБУ вжили невідкладні слідчі заходи, і запобігли незаконному вивезенню зерна з держпідприємства. Натепер вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2021/01/22/novyna/ekonomika/vaks-prodovzhyv-slidstvo-spravi-roztraty-zerna-derzhrezervu”